تبلیغات

چرا زهتاب ؟

سرویس وبلاگ زهتاب ZAHTAB.COM براساس آمار بسیاری از سایتهای تحلیل ترافیک اینترنت از پربیینده ترین سایتهای فارسی است و با توجه به ماهیت سرویس خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان زیادی را جذب کند.
بازدیدکنندگان زهتاب جامعه ای از کاربران فارسی زبان در ایران و خارج از کشور هستند که نویسنده یا خواننده وبلاگها می‌باشند. آنها ممکن است خواننده یک وبلاگ با موضوع خبری، سیاسی، اجتماعی ، هنری، علمی یا تفریحی باشند و با توجه به حجم بالا و تنوع موضوعی وبلاگهای زهتاب گستره زیادی از کاربران فارسی زبان و با سلایق، جنسیت، سن و تحصیلات و شغلهای مختلف هر روز به وبلاگهای زیر مجموعه زهتاب سر زده و آنها را مطالعه می کنند. چنین جامعه ای میتواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها،تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.
سرویس وبلاگ زهتاب با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در زهتاب قیمت منصفانه آن و با توجه به تعداد نمایش، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

قیمت نمایش آگهی در زهتاب

جدول قیمت نمایش آگهی بر اساس تعداد نمایش در کلیه صفحات وبلاگها ۲۴۰ در ۱۲۰
کلاس تعداد نمایش بنر تعدادنمایش هدیه سایت قیمت به تومان
A 100.000 5,000 30,000
B 200.000 15,000 55,000
C 400.000 25,000 95,000
D 600,000 40,000 135,000
E 800,000 65,000 170,000
F 1,000,000 90,000 200,000
G 2,000,000 150,000 380,000

 

جدول قیمت نمایش آگهی بر اساس تعداد نمایش در صفحاتداخلی وبلاگها ۶۰ در ۴۶۸
کلاس تعداد نمایش بنر تعدادنمایش هدیه سایت قیمت به تومان
H 100.000 5,000 25,000
I 200.000 15,000 45,000
J 400.000 25,000 85,000
K 600,000 40,000 125,000
L 800,000 65,000 155,000
M 1,000,000 90,000 185,000
N 2,000,000 150,000 350,000
قیمت نمایش آگهی در صفحه نخست سایت بصورت ثابت و ماهیانه
توضیحات مدت نمایش(روز) قیمت به تومان
نمایش بنر در سایز ۱۲۰ در ۲۴۰ پیکسل ۳۰ ۱۰۰,۰۰۰
نمایش بنر در سایز ۶۰ در ۴۶۸ پیکسل ۳۰ ۱۲۰,۰۰۰
نمایش بنر در سایز ۲۵۰ در ۳۰۰ پیکسل ۳۰ ۱۵۰,۰۰۰
نمایش بنر ۲۵۰ در ۳۰۰ پیکسل در پنل کاربران ۳۰ ۱۰۰,۰۰۰
 • آگهی در صفحه اول ثابت بوده و در  تمام مدت  در جایگاه مشخص شده نمایش داده شده می‌شود
 • قبل از سفارش آگهی در صفحه نخست آزاد بودن جایگاه و  امکان قبول سفارش  را استعلام کنید


مشخصات بنرها

اندازه بنرها ۱۲۰ پیکسل در عرض و ۲۴۰ پیکسل در طول ( ۲۴۰ * ۱۲۰ ) میباشد وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها  ( ۳۵KB) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
اندازه بنرها ۶۰ پیکسل در عرض و ۴۶۸ پیکسل در طول ( ۶۰ * ۴۶۸ ) میباشد وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها  ( ۳۵KB) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
اندازه بنرها ۲۵۰ پیکسل در عرض و ۳۰۰ پیکسل در طول ( ۲۵۰ * ۳۰۰ ) میباشد وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها  ( ۵۰KB) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWF باشند.

همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG ) استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود دارد .

نحوه پرداخت

شماره حساب ها
جهت پرداخت آنلاین بر روی لینک زیر کلیک نمایید Zahtab.com/bank/
بانک ملت
۷۶۲۲۲۸۱۳۹ شماره حساب
۶۱۰۴۳۳۷۰۴۲۰۹۹۶۱۲ شماره کارت
۹۶۲۱-۷۰۰-۵۲۷۷۴-۱ شماره حساب بانک سامان
۶۲۱۹۸۶۱۰۰۷۴۷۳۷۹۵ شماره کارت

تمام حساب ها به نام محمد آذرافزا می باشد


نحوه سفارش آگهی


جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و…) را همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن به ایمیل بخش تبلیغات ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف ۲۴ ساعت آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد. 
اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید. 
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل ads@zahtab.com و یا با تلفن ۰۹۱۹۶۲۶۴۲۲۸ تماس حاصل کنید.

قوانین و شرایط جذب آگهی

 • از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

 • نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذیر خواهد بود.

 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در زهتاب (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در زهتاب باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

 • هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

 • مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال زهتاب در قبول بنر و آگهی مختار است.

 • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم زهتاب آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

 • پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

 • در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

 • پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای زهتاب نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده زهتاب نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.


ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :پکیج تصفیه فاضلاب موتور جستجو ملی