آخرین خبرها
خانه / خاص / ثبت دامنه ملی Ir

ثبت دامنه ملی Ir

سایت زهتاب هم اکنون با ثبت هزاران دامنه Ir این افتخار را دارد تا دامنه ملی مورد نظرتان را در کمترین زمان ممکن نزد انجمن فیزیک نظری ایران ( ایرنیک NIC.IR ) در پنل کاربری شما ثبت نماید.
هرکشور دارای یک پسوند دامنه‌ی ملی می‌باشد ، پسوند نقطه-آی‌آر (ir.) مشخص کننده‌ دامنه‌هایی است که به ایران تعلق دارند . تمام دامنه‌های ir. به ‌صورت انحصاری توسط ایرنیک ثبت‌ می‌شوند و سایت زهتاب به‌عنوان نماینده ایرنیک اقدام به ثبت دامنه‌ها می‌نماید.

برای ثبت دامنه Ir شما نیاز به یک شناسه کاربری و یا هندل در سایت ایرنیک دارید این هندل هنگام سفارش در سایت ما از شما درخواست می شود.


ساخت شناسه کاربری جدید در سایت ایرنیک 

لازم به ذکر است اگر در حین سفارش شناسه ایرنیک خود را وارد نفرمایید دامنه به نام ما ثبت می شود و برای انتقال آن می بایست هزینه یکسال دامنه را پرداخت بفرمایید.اما از لجاظ مالکیت همچون دامنه های جهانی متعلق به خود شخصی است که دامنه در پنل ایشان قرار دارد.

راهنمای ثبت و تمدید دامنه ir :

برای تمدید دامنه ملی:

برای تمدید دامنه های IR باید رابط نماینده بر روی شناسه  fa482-irnic تنظیم گردد در غیر این صورت تمدید دامنه شما صورت نخواهد گرفت.

برای ثبت دامنه ملی به نام خودتان:

با ورود به هندل نیک خود بر روی (مشخصه های شناسه) کلیک نموده سپس بر روی (مدیریت رابط های مجاز) کلیک نمایید و تمامی گزینه ها را بر روی (خودم و نمایندگان) قرار دهید.
سپس رابط اداری دامنه مورد نظر را بر روی …. قرار دهید

جهت جستجو و ثبت دامین اینجا کلیک نمایید

 

 

سایت ساز رایگان