آخرین خبرها
خانه / خاص / ثبت دامین جهانی

ثبت دامین جهانی

دامنه یا domain اولین اقدام جهت ایجاد یک وب سایت، خرید دامین ( ثبت دامنه ) می باشد. ابتدا یک نام که باید منحصر به فرد باشد برای سایت خود انتخاب می کنید و در مرحله بعد باید یکی از دامنه های .ir یا .com یا هر دامنه دیگری به دلخواه و متناسب با سایت خود را انتخاب نمایید. ابتدا نام دامنه مورد نظر خود را تحت بررسی قرار دهید در صورت آزاد بودن نام دامنه لحاظ شده، شما می توانید آن دامین را به نام خود ثبت نمایید.

سایت زهتاب هم اکنون با ثبت بیش از هزاران دامنه جهانی این افتخار را دارد تا دامنه شما را به صورت آنی نزد بهترین رجیسترار های دنیا ثبت کند. هم اکنون زهتاب با عقد قرارداد رسمی با یکی از بهترین رجیسترار های جهان دامنه ها را با کیفیت فوق العاده از لحاظ زیر ساخت DNS و … در اختیار مشتریان گرامی می گذارد شرکت هم اکنون توانایی ثبت بیش از ۶۰۰ پسوند مختلف را داراست اگر نیاز به پسوند خاصی دارید در سیستم پشتیبانی به ما اطلاع دهید. دامنه های که به صورت فعال در پنل کاربری زهتاب است کاربر مالک رسمی آن شناخته می شود.

زهتاب کلیه دامین ها را به نام متقاضی ثبت نموده و کلیه دامین ها دارای کنترل پنل کامل تحت وب می باشند. شما می توانید از طریق کنترل پنل خود دامین ها را به راحتی و به صورت کاملا آنلاین در چند دقیقه با مشخصات دلخواه خود ثبت نمایید. همچنین شما می توانید از طریق تلفن و هماهنگی با بخش فروش هم دامنه خود را ثبت نمایید . هزینه ثبت هر نام با توجه به شناسه آن و مدت زمان ثبت (یک تا ده سال) مشخص می گردد جدول زیر هزینه ثبت دامنه عمومی را برای شناسه های مختلف نشان می دهد.

جهت جستجو و ثبت دامین اینجا کلیک نمایید

سایت ساز رایگان