آخرین خبرها
خانه / خاص / دامین

دامین

ثبت دامنه
سامانه الکترونیکی زهتاب هم اکنون با ثبت بیش از هزاران دامنه جهانی این افتخار را دارد تا دامنه شما را در کمترین زمان ممکن نزد یکی از معتبرترین شرکت های ثبت دامنه جهان در کشور آمریکا و هلند ثبت کند همچنین با قابلیت سرویس آنی شما هر ساعتی از شبانه روز می توانید دامنه خود را آنلاین ثبت بفرمایید. شما در زهتاب مالک کامل دامنه خود هستید و به صورت آنلاین از طریق کنترل پنل کامل شرکت می توانید دامنه خود را مدیریت کنید.
چنانچه می خواهید برای موسسه خود سایت ایجاد نمایید اولین قدم ثبت یک نام برای سایت می باشد به این نام که به صورت انحصاری ثبت می گردد دامنه یا Domain می گویند هر نام از دو قسمت تشکیل شده است که با نقطه از یکدیگر جدا می شوند قسمت اول که قسمت اصلی نام بوده و می تواند نام موسسه یا نام محصول ویا هر نام دلخواه دیگر (به شرط آنکه قبلا توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد) باشد و قسمت دوم که شناسه نام یا پسوند می باشد و با توجه به نوع سایت می توان آنرا انتخاب نمود.از متداول‌ترین پسوندهای بین‌المللی می‎توان به com،net،org،info اشاره نمود.

ثبت دامین جهانی
زهتاب کلیه دامین ها را به نام متقاضی ثبت نموده و کلیه دامین ها دارای کنترل پنل کامل تحت وب می باشند.
آشناترین پسوند دامین عمومی com. می‌باشد ، اگر شما دارای یک تجارت غیرفارسی هستید و یا نیاز به برندسازی و حفظ برند خود دارید، ثبت و استفاده از دامنه‌های عمومی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. درحال‌حاضر زهتاب با همکاری دو شرکت Resello ‌و Name دامنه‌های عمومی را ثبت می‌نماید .

توضیحات  بیشتر   >>

ثبت دامنه ملی Ir
سایت زهتاب هم اکنون با ثبت هزاران دامنه Ir این افتخار را دارد تا دامنه ملی مورد نظرتان را در کمترین زمان ممکن نزد انجمن فیزیک نظری ایران (ایرنیک) در پنل کاربری شما ثبت نماید.
هرکشور دارای یک پسوند دامنه‌ی ملی می‌باشد ، پسوند نقطه-آی‌آر (ir.) مشخص کننده‌ دامنه‌هایی است که به ایران تعلق دارند . تمام دامنه‌های ir. به ‌صورت انحصاری توسط ایرنیک ثبت‌ می‌شوند و سایت زهتاب به‌عنوان نماینده ایرنیک اقدام به ثبت دامنه‌ها می‌نماید.

توضیحات  بیشتر   >>

نمایندگی ثبت دامنه جهانی
سایت زهتاب هم اکنون با ثبت بیش از هزاران دامنه جهانی این افتخار را دارد تا سرویس نمایندگی دامنه جهانی را با کنترل پنل فوق العاده قوی با پرداخت ریالی با قیمت فوق العاده در اختیار شما قراردهد. اگر شما دارای مشترکین زیادی هستید که دامنه‌های خود را به شما سپرده‌اند ، نمایندگی دامنه‌ با ارائه‌ یک پنل اختصاصی به شما امکان مدیریت متمرکز و ثبت و انتقال و …. دامین ها را خواهد داد .

توضیحات  بیشتر   >>

انتقال دامنه
با انتقال دامنه خود به زهتاب از کلیه مزایا و سرویس های دامین زهتاب بهرمند شوید . با انتقال هر دامین دامین شما به مدت یکسال تمدید خواهد شد.

توضیحات  بیشتر   >>

حراج دامین
بازار مجازی بسیار نوپاست و بسیاری از افراد به‌تازگی قصد ورود به آن‌را دارند ولی ممکن است نام دلخواه آنان پیش از این ثبت شده‌باشد ، زهتاب یک پیشنهاد ویژه برای این دسته از مشترکین خود دارد ، لیستی از زیباترین نام دامنه‌هایی که از سال ۲۰۰۷ توسط زهتاب نگهداری می‌شوند و امکان واگذاری آن‌ها وجود دارد .

توضیحات بیشتر >>

سایت ساز رایگان