آخرین خبرها
خانه / خاص / فروشگاه ساز

فروشگاه ساز

بهینه برای کسب و کارهای مختلف

طراحی و برنامه نویسی فروشگاه ساز زهتاب به گونه ای صورت گرفته که با استفاده از امکانات موجود در پنل مدیریت فروشگاه ، امکان تعریف و یا تغییر پارامترهای مورد نیاز بر اساس کسب و کار مورد نظر، فراهم شده است و بر خلاف بسیاری از فروشگاه سازهای دیگر ، به صورت پارامترهای پیش فرض و غیر قابل تغییر نمی باشد . این امکانات ، تنظیم و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی ایجاد شده را برای هر گونه کسب و کاری بدون نیاز به برنامه نویسی ، سفارشی سازی و پرداخت هزینه های جداگانه به سادگی میسر می سازد.

مناسب کسب و کارهای بزرگ

معماری فروشگاه ساز زهتاب ، از ابتدا با در نظر گرفتن شرایط مختلف ، متناسب با کسب و کارهای بزرگ و حرفه ای و امکان بارگذاری سریع تحت ترافیک و بازدید بسیار بالا طراحی و برنامه نویسی شده است ، امکانات فراوان و کاربردی جهت مدیریت بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی ایجاد شده ، به کمک نظرسنجی و دریافت بازخوردهای صاحبان فروشگاه های اینترنتی که از خدمات ما استفاده نموده و با مشتریان و بازار واقعی در تعامل بوده اند و همچنین بر اساس نیازهای واقعی بازار ایران ، طی گذشت زمان و کسب تجربه های مفید ، به سیستم اضافه گردیده است .

برنامه نویسی بسیار عالی

فروشگاه ساز زهتاب یکی از معدودنرم افزارهای راه اندازی فروشگاه اینترنتی است که توسط متخصصین،طراحی و برنامه نویسی شده. تیم برنامه نویسی سامانه زهتاب همواره با مطالعه تکنولوژی های روزدنیا، اقدام به توسعه نرم افزارهای تولیدی خود نموده است، ازاین رو فروشگاه ساز زهتاب در مقایسه با پلتفرم های تجارت الکترونیک تجاری مطرح دنیا که در سطح Enterprise مورد استفاده قرار می گیرد، در امکانات، سرعت، امنیت، سادگی پنل مدیریت وبسیاری موارد دیگر برتری های بسیاری دارد.

فروشگاه ساز نسخه شبیه دیجی کالا

با توجه به گسترده شدن تجارت الکترونیک و خرید از طریق اینترنت در ایران سامانه اینترنتی زهتاب که خود یکی از اولین ها در این زمینه به شمار می رود اقدام به راه اندازی فروشگاه ساز فارسی کاملا هماهنگ با سیستم خرید پستی همانند “ فروتل ” و یا خرید با کارت های شتاب از طریق بانک های ملت ، سامان ، پارسیان ، خرید نقدی و یا پیک موتوری نموده است.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی شبیه فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در کمتر از ۴۸ ساعت ، جهت آشنایی از گوشه ای از امکانات فروشگاه ساز بر روی دکمه کلیک نمایید .

توضیحات بیشتر و خرید >>>

فروشگاه ساز فلت

این فروشگاه ساز با قالبیت های فوق العاده ای که در خود دارد می تواند یک فروشگاه عالی و منحصر بفرد را در اختیارتان قرار بدهد . فروشگاه ساز فلت با طراحی مدرن و جدید نوشته شده است و دارای صفحه ساز های گرافیکی می باشد که به راحتی با کشیدن و رها کردن می توان با آنها کار کرد . فروشگاه ساز فلت تمی متفاوت با سایر تم های موجود در زهتاب دارد  و سیستمی محبوب بین کاربران و وب مستران می باشد.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی فلت در کمتر از ۴۸ ساعت ، جهت آشنایی از گوشه ای از امکانات فروشگاه ساز بر روی دکمه کلیک نمایید .

توضیحات بیشتر و خرید >>>

فروشگاه ساز کارت شارژ رایگان

سامانه الکترونیکی زهتاب در نظر دارد تا در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به کاربران، شرایطی را فراهم آورد تا آنها بتوانند یک فروشگاه کارت شارژ رایگان راه اندازی کنند. طبق آمار، بیش از  ۱۰۰%  جمعیت مردم ایران از تلفن همراه استفاده می کنند که تبعاً این مقدار را می توان به کاربران اینترنتی نیز بسط داد. حدود ۶۰% کاربران اینترنتی از سیم کارت اعتباری استفاده می کنند و این افراد، سیم کارت خود را به طور میانگین ۴ تا ۵ بار در ماه شارژ می کنند. همان طور که تاکنون متوجه شده اید، بازار فروش کارت شارژ از طریق فضای وب بسیار گسترده و جذاب است. شما نیز می توانید به سادگی در این بازار وسیع سهیم باشید.

توضیحات بیشتر و ثبت اطلاعات 

 

سایت ساز رایگان