آخرین خبرها
خانه / خاص / نمایندگی ثبت دامنه جهانی

نمایندگی ثبت دامنه جهانی

زهتاب هم اکنون با ثبت بیش از هزاران دامنه جهانی این افتخار را دارد تا سرویس نمایندگی دامنه جهانی را با کنترل پنل فوق العاده قوی با پرداخت ریالی با قیمت فوق العاده در اختیار شما قراردهد. اکنون زهتاب با عقد قرارداد رسمی با یکی از بهترین رجیسترار های جهان دامنه ها را با کیفیت فوق العاده از لحاظ زیر ساخت DNS و … در اختیار مشتریان گرامی می گذارد این شرکت که جزو ۱۵ رجیستر برتر جهان است مجوز ثبت بیش از ۳۵۰ پسوند مختلف را داراست .

اگر نیاز به پسوند خاصی دارید در سیستم پشتیبانی سامانه زهتاب درخواست زده تا به پنل نمایندگی شما اضافه شود.

 

شرایط و ویژگی های نمایندگی دامنه های بین الملل

شما می توانید با اخذ نمایندگی ثبت دامنه از زهتاب به طور کاملا مستقل اقدام به ارائه خدمات ثبت دامنه نمائید. شرایط و ویژگی های اخذ نمایندگی به شرح زیر است:

۱- باتوجه به اینکه زهتاب هیچگونه محدودیتی برای نمایندگان ایجاد نمی کند لذا مسئولیت تمام موارد برعهده نمایندگان خواهد بود.

۲- انتظار می رود نمایندگان از دانش کافی برای کار در حوزه دامنه برخوردار باشند و لذا مسئولیت یادگیری و کار با پنل بین الملل و وبسرویس آن برعهده نمایندگان محترم می باشد. البته زهتاب در حد توان خود در کنار شما عزیزان خواهد بود و سعی خواهد شد مستندات فارسی پنل به مرور در سایت قرار گرفته شود.

۳- هیچگونه نامی از زهتاب در پنل ها و ایمیل های پنل نمایندگی درج نخواهد شد.

۴- سیاست کاری زهتاب در این چند سال همواره بر ارائه تعرفه های منصفانه بوده و این خط مشی ادامه خواهد داشت، لذا نمایندگان از بابت افزایش غیر منصفانه تعرفه ها نگرانی نخواهند داشت. شایان ذکر است طبیعی است با نوسانات قیمت دلار، تعرفه ها نیز تغییر خواهند کرد اما این تغییرات همواره در سطح پایین و منصفانه ای نسبت به نرم بازار خواهد بود.

۵- امکان شارژ آنلاین پنل نمایندگی وجود دارد.

۶- بدیهی است با توجه به اینکه هیچگونه محدودیتی در پنل ها اعمال نشده است، نمایندگان می توانند خود نیز پنل نمایندگی به کاربرانشان ارائه دهند.

۷- دامنه ها توسط شرکت خارجی Resello ثبت می شوند.

۸- کمترین میزان شارژ پنل ، ۵۰۰۰۰ تومان می باشد.

۹- زهتاب مختار است در هر زمان، قوانین را تغییر دهد. در صورت وجود هرگونه سوال، خواهشمند است مراتب را از طریق پشتیبانی با ما در میان گذارید.

جهت درخواست نمایندگی دامین جهانی بر روی لینک زیر کلیک نمایید و بعد از عضویت تیکت خود را ثبت نمایید 

درخواست نمایندگی دامنه جهانی

 

 

 

سایت ساز رایگان